Görünüm

 • Gaggenau VE 270 Vario Cam Seramik Ocak

  ,

  Vario cam seramik ocak; 200 serisi
  VE 270

  70 cm eni bulunan VE 270 cam seramik ocak, biri kızartma ocağına dönüştürülebilen dört süper quick ocağa sahiptir. Konforlu ve güvenli kullanımı sağlayan bir kademesiz enerji düğmeleri, artan sıcaklığı gösteren gösterge ve geniş kapsamlı bir kumanda paneli bulunmaktadır. Vario 200 serisinden başka pişirme cihazlarıyla uyumlu bir birim şeklinde kombine edilebilmektedir.

 • Gaggenau VE 260 Vario Cam Seramik Ocak

  ,

  Vario cam seramik ocak; 200 serisi
  VE 260

  60 cm ene sahip cam seramik ocak VE 260, iki farklı boyda dört süper Quick ocak alanına sahiptir. Ocak, konforlu ve rahat bir kullanımı sağlamak amacıyla kademesiz enerji ayar düğmeleri, kalan ısı göstergesi ve geniş kapsamlı bir kumanda paneli ile donatılmıştır. Vario 200 serisinin diğer pişirme cihazlarıyla, uyumlu bir birim şeklinde kombine edilebilmektedir.

 • Gaggenau VE 230 Vario Cam Seramik Ocak

  ,

  Vario cam seramik ocak; 200 serisi
  VE 230

  28 cm enli profesyonel VE 230 cam seramik ocağın kademesiz enerji düzenleyicisi, pişirme alanı işaretlemesi ve kalan ısı göstergesine sahiptir. Geniş kapsamlı kullanım paneli isteğe göre alüminyum veya paslanmaz çelikten imal edilebilmekte ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

 • Gaggenau CE 491 Ocak

  ,

  Cam seramik ocak.
  CE 491

  İkisi birleştirilerek, büyük bir kızartma ocağına dönüştürülebilen dört ocağı mevcut çerçevesiz, yüzeye silme monte edilen cam seramik bir ocaktır. Hızlı kızartmalar için, Super-Quick ocaklarıyla istenen ısıya hızla ulaşılabilmekte ve aynı şekilde hızla düşürülebilmektedir. Çıkarılabilir manyetik düğmeli Twist Pad kumanda, 17 güç kademesi ve pişirme bölgesi işaretleri yüksek bir pişirme konforu sağlamaktadır.

 • Gaggenau CE 481 Ocak

  ,

  Cam seramik ocak.
  CE 481

  Yüzeye silme monte edilen veya masif paslanmaz çelikten çerçeveyle imal edilen, Twist-Pad kumandalı estetik bir ocaktır. Neredeyse her türden pişirme kabı çok yönlü olarak kombine edilebilmektedir. İkisi birleştirilerek, büyük bir kızartma ocağına dönüştürülebilen dört ocağı mevcuttur. Super-Quick ocaklarıyla istenen ısıya hızla ulaşılabilmekte ve aynı şekilde hızla düşürülebilmektedir. Kızartma sensörü fonksiyonu kızartmalar konusunda sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlanmaktadır.

 • Gaggenau CE 273 Ocak

  ,

  Cam seramik ocak.
  CE 273

  Bir tanesi kızartma ocağı olmak üzere, dört esnek ocağa sahip, 70 cm eninde bir ocak. Süper Quick ocak hızlı bir şekilde kızartmanın yapılmasını temin etmektedir.

 • Gaggenau CE 261 Ocak

  ,

  Cam seramik ocak.
  CE 261

  Bir tanesi kızartma ocağı olmak üzere, dört esnek ocağa sahip, 60 cm eninde bir ocak. Süper Quick ocak hızlı bir şekilde kızartmanın yapılmasını temin etmektedir.