Görünüm

 • Gaggenau VG 491 Vario Gazlı Ocak

  ,

  400 serisi Vario gazlı ocak
  VG 491

  Vario gaz ocağı VG 491 beş adet çok alev halkalı ocağa sahiptir: bir vok ocağı, iki güçlü ve iki normal ocak. Otomatik hızlı ateşleme, elektronik alev kontrolü ve düz döküm ızgara konforlu bir pişirme işlemine zemin teşkil etmektedir. Pişirme alanı ve güç işaretli paslanmaz çelik kullanma düğmesi ayrıca bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 • Gaggenau VG 415 Vario Gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario Gazlı Wok Ocağı
  VG 415

  VG 415 en yüksek düzeyde itinalı bir full elektronik sisteme sahip olup, kolay ve önsezisel bir kullanımı vardır. En uygun şekilde ayarlanabilen ve arttırılabilen alev boyutu ile paella ve vok kullanımına çok uygundur. Bunun ötesinde otomatik ateşleme sistemi, elektronik alev kontrolü ve otomatik tekrar ateşleme sistemi ile kademesiz, en düşük seviyede hafif kaynatma fonksiyonuyla oldukça etkileyicidir.

 • Gaggenau VG 425 Vario gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario gazlı ocak
  VG 425

  En yüksek sonuç ve kolay, sezgisel kullanım vario gaz vok 425′ in çift alev halkalı ocağın tam elektronik olarak yapılan doğru ayar ve arttırma sayesinde gerçekleşmektedir. Hızlı ateşleme ve alev kontrol sistemi ve otomatik tekrar ateşlemenin yanında hafif kaynatma için birdr demleme kadmesine sahiptir. Tam olarak işlenmiş 3 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 • Gaggenau VG 414 Vario gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario gazlı wok ocağı
  VG 414

  VG 414, 6.000 Watta kadar olan kapasitesi ve kolay, önsezisel kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Üç alev halkalı ocak paella ve vok kullanımına çok uygundur ve otomatik ateşleme sistemi, elektronik alev kontrolü ve otomatik tekrar ateşleme sistemi ile kademesiz, en düşük seviyede hafif kaynatma fonksiyonuyla oldukça etkileyicidir.

 • Gaggenau VG 424 Vario gazlı ocak;400 Serisi

  ,

  400 serisi Vario gazlı ocak
  VG 424

  VG 424, 4.000 watta kadar ısıtma kapasitesi sağlayan, kolay ve önsezisel bir kullanım sağlamaktadır. Çeşitli pişirme kaplalarına göre olan, çift alev halkalı olan biri güçlü, diğeri normal olan gaz ocakları sağlam ve kaliteli pirinçten imal edilmiştir. Bunlara ilaveten cihaz düz yüzeyli döküm ızgaraya,otomatik hızlı ateşleme ve alev kontrol sistemine sahiptir.

 • Gaggenau VG 264 Vario Gazlı Ocak

  ,

  200 serisi Vario gazlı ocak
  VG 264

  60 cm eninde, çeşitli pişirme kaplarına uygun iki güçlü ve iki de normal ocak olmak üzere dört ocakta 9,4 kW güce sahip, klasik bir gaz ocağıdır. Düz yüzeyli döküm ızgara sayesinde tencere ve tavalar rahatlıkla bir ocaktan diğerine kaydırılabilmektedir. Alüminyum veya paslanmaz çelikten üretilmiş geniş kapsamlı kumanda paneli rahat ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

 • Gaggenau VG 231 Vario Gazlı Wok Ocak

  ,

  200 serisi Vario gazlı wok ocağı
  VG 231

  Küçük hacimde, yüksek kapasite: VG 231, paella ve vok tavaları için üç alev halkalı, etkileyici bir vok-ocağıdır. Ocaklar özellikle dayanıklı ve kaliteli pirinçten imal edilmiş, 6.000 watta kadar olan bir kapasite aralığında uzun yıllar boyunca kusursuz hizmet verecek niteliktedirler. Geniş alanlı zengin kullanma paneli konforlu ve güvenli bir kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Gaggenau VG 232 Vario Gazlı Ocak

  ,

  200 serisi Vario gazlı ocak
  VG 232

  Rahatça yemek pişirebileceğiniz iki gaz gözlü bir ocak. VG 232, çeşitli yemek pişirme kapları için, bir büyük boy gaz ocağına, bir tane de normal boy gaz ocağına sahiptir. Düz yüzeyli döküm ızgara sayesinde tencere ve tavalar rahatlıkla bir ocaktan diğerine kaydırılabilmektedir.

 • Gaggenau CG 492 Ocak

  ,

  CG 492

  Zarif, pratik ve etkinlik gücü yüksek: en modern gaz teknolojisiyle donatılmış olan bu ocağın ızgaraları, çalışma alanıyla aynı düzlemdedir. Paslanmaz çelik çalışma levhalarında CG 492 doğrudan bunların içine de kaynaklanabilmektedir. Ardında 18 kW’ lık bir güç saklı olan güzel bir görünüm.

 • Gaggenau VG 295 Gazlı Ocak

  ,

  200 serisi Gazlı ocak
  VG 295

  VG 295 beş ocakta 18kW’ a kadar ulaşan bir enerji üretmektedir. Kesintisiz geniş yüzeyli, üç parçalı döküm ızgara, otomatik hızlı ateşleme ve alev kontrolü sistemleriyle yemek pişirirken en yüksek düzeyde konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

 • Gaggenau CG 290 Gazlı Ocak

  ,

  Çok hassas gaz kontrolu
  CG 290

  90 cm genişliğindeki cam seramik, CG290’nın ocak alanını oluşturmaktadır. İçlerinde, paella ve vog tavası için kullanılan üç alev halkası olan vok ocağı dahil olmak üzere beş ocak konforlu ve rahat bir pişirme sağlamaktadır.

 • Gaggenau CG 280 Gazlı Ocak

  ,

  Çok hassas gaz kontrolu
  CG 280

  İki alev halkalı bir vok ocağı, bir güçlü iki de normal ocak ile oldukça etkili olan CG 280 gaz ocağı 12,5 kW’lık bir enerji sağlamaktadır. Kendini kanıtlamış olan donanımı üç parçalı bir döküm ızgarayı, kesintisiz geniş bir yüzeyi, termo elektrikli bir alev kontrol sistemi ile emaye kaplı ocak kapaklarını kapsamaktadır.

 • Gaggenau CG 270 Gazlı Ocak

  ,

  Çok hassas gaz kontrolu
  CG 270

  CG 270, her biri üç alev halkasından oluşan iki güçlü ocak, bir normal ve bir tasarruflu ocaktan oluşmaktadır. Kesintisiz geniş yüzeyli, iki parçalı döküm ızgara, termo elektrikli alev kontrolü ve emaye kaplı ocak kapakları rahat ve konforlu yemek pişirmeyi sağlamaktadır. Gerek ankastre ve gerekse konvansiyonel montaj için uygundur.