Görünüm

 • Gaggenau VI 491 Vario indüksiyonlu ocak

  , ,

  400 Serisi Vario indüksiyonlu ocak
  VI 491

  Düşük enerji sarfiyatıyla, özenli ve hızlı bir şekilde yemek pişirmek. VI 491 endüksiyon ocağı, farklı kapların kullanımında en yüksek esnekliği sağlaya,n 32 cm’lik üç bölge dahil olmak üzere beş pişirme bölgesiyle donatılmıştır. Her pişirme alanı bağımsız ve ayrı olarak Booster fonksiyonu ile güçlendirilebilmektedir: Bu özellikle kapasite yüzde 50 oranında arttırılmakta ve hızlı kızartma ve ısıtma için en uygun şartlar sağlanmaktadır.

 • Gaggenau VI 481 Vario indüksiyonlu ocak

  ,

  400 Serisi Vario indüksiyonlu ocak
  VI 481

  Düşük enerji sarfiyatı ile zamanında ve hızlı yemek pişirmek: VI 481 dört ayrı ocakta çapları15cm’ den 28 cm’ e kadar olan pişirme kaplarına yer sunmaktadır.Her ocak bir Booster-fonksiyonu ile donatılmıştır. Böylelikle kısa zamanda kapasite artmakta ve kuvvetli ısı gerektiren kızartmaları yapmak veya kısa bir süre içinde ısıtmayı gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir. F24

 • Gaggenau CX 480 Tüm Yüzeyli İndüksiyonlu Ocak

  ,

  Tüm yüzeyli endüksiyon ocak
  CX 480

  CX 480 indüksiyon ocağının ocak yüzeyi, büyük ölçülü tek bir ocak yüzeyi şeklinde kullanılabilmektedir. Tencereler otomatik olarak algılanır ve sadece bulunduğu yer ısıtılır. Sezgisel kullanım, kullanılan pişirme kaplarının konumlarını, boyutlarını ve şekillerini gösteren, büyük TFT dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır.

 • Gaggenau VI 461 Vario indüksiyonlu ocak

  ,

  400 Serisi Vario indüksiyonlu ocak
  VI 461

  Düşük enerji sarfiyatı ile zamanında ve hızlı yemek pişirmek: VI 461 üç ayrı ocakta çapları15 cm’ den 28 cm’ e kadar olan pişirme alanı, çeşitli pişirme kaplarının kullanımım için büyük bir esneklik sağlamaktadır. Her ocak Tencere algılama sistemi ve bir Booster-fonksiyonu ile donatılmıştır. Böylelikle kısa zamanda güç yak. %50 oranında artmakta ve kuvvetli ısı gerektiren kızartmaları yapmak veya kısa bir süre içinde ısıtmayı gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.

 • Gaggenau VI 414 Vario İndüksiyonlu Wok Ocağı

  ,

  400 Serisi Vario İndiksiyonlu Wok ocağı
  VI 414

  VI 414 indüksiyon vogu, vok halkasıyla bağlantılı olarak yuvarlak tabanlı vok için idealdir – ve Asya mutfağını sevenler için mükemmel bir donanımdır. Otomatik tencere algılama sistemi 28 cm çapa kadar olan pişirme kaplarını da algılamaktadır. Booster fonksiyonu kapasiteyi çok kısa bir süre içersinde yak. % 50 oranında arttırabilmektedir. Bu şekilde gerek yüksek ısı gerektiren kızartmalar ve gerekse yüksek miktardaki sıvıların ısıtılmasını sağlayacak enerjiyi temin etmektedir.

 • Gaggenau VI 424 Vario indüksiyonlu ocak

  ,

  400 Serisi Vario indüksiyonlu ocak
  VI 424

  VI 424, çapı 21 cm’ e kadar olan tencereleri algılayan otomatik tencere algılama sistemiyle, klasik yemek pişirme yöntemleri için son derece uygundur. Her iki ocakta bulunan Booster fonksiyonu kapasiteyi çok kısa bir süre içersinde yak. % 50 oranında arttırabilmektedir. Bu şekilde gerek yüksek ısı gerektiren kızartmalar ve gerekse yüksek miktardaki sıvıların ısıtılmasını sağlayacak enerjiyi temin etmektedir.

 • Gaggenau VI 270 Vario İndüksiyonlu Ocak

  ,

  200 serisi vario indüksiyonlu ocak
  VI 270

  VI 270 indüksiyon ocağı birinci sınıf donanımıyla kendini kanıtlamıştır: elektronik olarak ayarlanan dokuz güç kademesi, pişirme sınırı işaretleri, konforlu ve güvenli bir kullanımı sağlayacak kumanda paneli. Tencere algılama sistemi sayesinde ısı ocaktan tencereye aktarmaktan ziyade, doğrudan tencere tabanında oluşmaktadır. Hızlı bir kızartma ve çabuk bir ısıtma sağlayan Booster fonksiyonu bütün ocak bölgeleri için mevcuttur.

 • Gaggenau VI 260 Vario İndüksiyonlu Ocak

  ,

  200 serisi vario indüksiyonlu ocak
  VI 260

  VI 260, hızlı ve dakik bir pişirme işlemi için 60 cm eninde etkili bir indüksiyon ocağıdır. Tencere algılama sistemi sayesinde ısı ocaktan tencereye aktarmaktan ziyade, doğrudan tencere tabanında oluşmaktadır. Booster fonksiyonu, yüksek ısı gerektiren kızartmalar ve yüksek miktardaki sıvıların hızlı ısıtmalar için, istenilen ocağın kapasitesini çok kısa bir sürede yak. %50 oranında arttırmaktadır.

 • Gaggenau VI 230 Vario İndüksiyonlu Ocak

  ,

  200 serisi vario indüksiyonlu ocak
  VI 230

  VI 230 hızlı ve zamanında yapılan yemek pişirme işlemleri için etkili bir indüksiyon ocaktır. Otomatik tencere algılama sistemi, ısının ocaktan tencereye aktaraılmasını deği, ısının doğrudan tencerenin tabanında oluşmasını sağlamaktadır. Booster fonksiyonu sayesinde yüksek ısı gerektiren kızartmalar ve gerekse yüksek miktardaki sıvıların ısıtılmasını sağlanmaktadır: istenilen ocak bölgesinde ısıyı çok kısa bir zamanda yak. %50 oranında arttırmaktadır.

 • Gaggenau CI 491 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndüksiyonlu ocak
  CI 491

  CI 491 neredeyse görünmez bir şekilde, donanımlı bir şekilde optik olarak yüksek bir zevki temsilen çalışma alanına dahil olmaktadır.Tüm grafik elemanlar, en önemlileri kalacak şekilde asgari düzeye indirgenmiş: pişirme alanları, ana şalter ve Gaggenau logosu. Alana bağlılık bu kadar minimalize edilmiş bir şekilde ancak bu kadar güzel uygulanabilir.

 • Gaggenau CI 481 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndüksiyonlu ocak
  CI 481

  Dört ocaklı CL 481 elektronik olarak ayarlanabilen 17 güç kademesine sahiptir. Kızartma sensörü fonksiyonu ısıyı sabit tutarak, kızartmalarda daha sağlıklı ve olağanüstü sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Bu şekilde kızartmanızın yağı yanmadan, her tarafı eşit bir şekilde kızaracaktır. Dakik ve kolay, sezgisel kullanım çıkarılabilen mıknatıs düğmeli bir Twist pad üzerinden yürütülmektedir.

 • Gaggenau CI 271 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndüksiyonlu ocak
  CI 271

  Dört pişirme ocağı ve ihtiyaç durumunda otomatik olarak kapanan bir oval kızartma alanı – CL 271 indüksiyon ocağı bir dizi eşsiz fonksiyonlarla kendini göstermektedir. Kullanım 17 elektronik güç seviyesinde bir Twist Pad üzerinden gerçekleşmektedir.

 • Gaggenau CI 262 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndüksiyonlu ocak
  CI 262

  Üç pişirme bölgesi, çıkarılabilir manyetik düğmeli Twist Pad kumanda ve elektronik 17 güç kademeli endüksiyon ocağı CI 262 eşsiz özellikleriyle kendine hayran bıraktırmaktadır. Tüm bu özelliklere ilaveten, otomatik tencere algılama, hafıza fonksiyonu ve otomatik enerji yönetim sistemi bulunmaktadır.

 • Gaggenau CI 261 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndüksiyonlu ocak
  CI 261

  Endüksiyon ocağı CL 261, otomatik tencere algılama sistemiyle, oluşan ısının tencereye aktarılmasını değil, doğrudan tencere tabanında oluşmasını sağlamaktadır. Booster fonksiyonuyla, istenen herhangi bir ocağın kapasitesi kısa sürede yüzde 50 oranında arttırılabilmektedir. Bu fonksiyon hızlı kızartmalar ve büyük miktardaki sıvıların ısıtılmasını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

 • Gaggenau CI 263 İndüksiyonlu Ocak

  ,

  İndiksiyonlu ocak
  CI 263

  CL 263 ocak, masif paslanmaz çelik çerçevesiyle görsel olarak, üç pişirme bölgesi, güç kademesinin doğrudan seçiminin yapildığı sensör kullanımı ve elektronik olarak dokuz güç kademesi ayarı ile son derece etkileyicidir.