Görünüm

 • Gaggenau VI 414 Vario İndüksiyonlu Wok Ocağı

  ,

  400 Serisi Vario İndiksiyonlu Wok ocağı
  VI 414

  VI 414 indüksiyon vogu, vok halkasıyla bağlantılı olarak yuvarlak tabanlı vok için idealdir – ve Asya mutfağını sevenler için mükemmel bir donanımdır. Otomatik tencere algılama sistemi 28 cm çapa kadar olan pişirme kaplarını da algılamaktadır. Booster fonksiyonu kapasiteyi çok kısa bir süre içersinde yak. % 50 oranında arttırabilmektedir. Bu şekilde gerek yüksek ısı gerektiren kızartmalar ve gerekse yüksek miktardaki sıvıların ısıtılmasını sağlayacak enerjiyi temin etmektedir.

 • Gaggenau VG 415 Vario Gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario Gazlı Wok Ocağı
  VG 415

  VG 415 en yüksek düzeyde itinalı bir full elektronik sisteme sahip olup, kolay ve önsezisel bir kullanımı vardır. En uygun şekilde ayarlanabilen ve arttırılabilen alev boyutu ile paella ve vok kullanımına çok uygundur. Bunun ötesinde otomatik ateşleme sistemi, elektronik alev kontrolü ve otomatik tekrar ateşleme sistemi ile kademesiz, en düşük seviyede hafif kaynatma fonksiyonuyla oldukça etkileyicidir.

 • Gaggenau VG 425 Vario gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario gazlı ocak
  VG 425

  En yüksek sonuç ve kolay, sezgisel kullanım vario gaz vok 425′ in çift alev halkalı ocağın tam elektronik olarak yapılan doğru ayar ve arttırma sayesinde gerçekleşmektedir. Hızlı ateşleme ve alev kontrol sistemi ve otomatik tekrar ateşlemenin yanında hafif kaynatma için birdr demleme kadmesine sahiptir. Tam olarak işlenmiş 3 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 • Gaggenau VG 414 Vario gazlı Wok Ocağı

  ,

  400 serisi Vario gazlı wok ocağı
  VG 414

  VG 414, 6.000 Watta kadar olan kapasitesi ve kolay, önsezisel kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Üç alev halkalı ocak paella ve vok kullanımına çok uygundur ve otomatik ateşleme sistemi, elektronik alev kontrolü ve otomatik tekrar ateşleme sistemi ile kademesiz, en düşük seviyede hafif kaynatma fonksiyonuyla oldukça etkileyicidir.

 • Gaggenau VG 231 Vario Gazlı Wok Ocak

  ,

  200 serisi Vario gazlı wok ocağı
  VG 231

  Küçük hacimde, yüksek kapasite: VG 231, paella ve vok tavaları için üç alev halkalı, etkileyici bir vok-ocağıdır. Ocaklar özellikle dayanıklı ve kaliteli pirinçten imal edilmiş, 6.000 watta kadar olan bir kapasite aralığında uzun yıllar boyunca kusursuz hizmet verecek niteliktedirler. Geniş alanlı zengin kullanma paneli konforlu ve güvenli bir kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Gaggenau CG 492 Ocak

  ,

  CG 492

  Zarif, pratik ve etkinlik gücü yüksek: en modern gaz teknolojisiyle donatılmış olan bu ocağın ızgaraları, çalışma alanıyla aynı düzlemdedir. Paslanmaz çelik çalışma levhalarında CG 492 doğrudan bunların içine de kaynaklanabilmektedir. Ardında 18 kW’ lık bir güç saklı olan güzel bir görünüm.

 • Gaggenau VG 295 Gazlı Ocak

  ,

  200 serisi Gazlı ocak
  VG 295

  VG 295 beş ocakta 18kW’ a kadar ulaşan bir enerji üretmektedir. Kesintisiz geniş yüzeyli, üç parçalı döküm ızgara, otomatik hızlı ateşleme ve alev kontrolü sistemleriyle yemek pişirirken en yüksek düzeyde konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

 • Gaggenau CG 290 Gazlı Ocak

  ,

  Çok hassas gaz kontrolu
  CG 290

  90 cm genişliğindeki cam seramik, CG290’nın ocak alanını oluşturmaktadır. İçlerinde, paella ve vog tavası için kullanılan üç alev halkası olan vok ocağı dahil olmak üzere beş ocak konforlu ve rahat bir pişirme sağlamaktadır.

 • Gaggenau CG 280 Gazlı Ocak

  ,

  Çok hassas gaz kontrolu
  CG 280

  İki alev halkalı bir vok ocağı, bir güçlü iki de normal ocak ile oldukça etkili olan CG 280 gaz ocağı 12,5 kW’lık bir enerji sağlamaktadır. Kendini kanıtlamış olan donanımı üç parçalı bir döküm ızgarayı, kesintisiz geniş bir yüzeyi, termo elektrikli bir alev kontrol sistemi ile emaye kaplı ocak kapaklarını kapsamaktadır.